Kaliteli UV Dijital Baskı


Kaliteli UV Dijital Baskı

Kaliteli UV dijital Baskı

    UV dijital baskı dijital reklam sektörlerinde ,ev ve iş yeri dekorasyonlarında çokça tercih edilen bir baskı tekniğidir. Ayrıca baskı kalitesi yüksek ve güneş ışınlarına karşı uzun süreli dayanıklı olması , özel taşıyıcılara sahip kurutma makineleri ile yapılan boya kurutma süresini 1 saniyenin altına indirmesi, esnek olması gibi birçok özelliğinden dolayı en konforlu baskı çeşitlerinden biri olarak kullanıcıları tarafından çokça tercih edilmektedir. . Uv baskı dayanıklı olması , rengi ve tasarımı konusunda net olması açısından da kullanıcısına büyük avantajlar sunmaktadır .

      UV dijital baskı tekniğini kısaca açıklamak gerekirse; Uv baskı mürekkebin kağıt, kaplama ,yapışkan malzeme, alüminyum ya da akrilik malzemeye çarptığı anda ultraviyole ışınları tarafından hızlıca kurutularak oluşturulan baskı türüdür. Uv dijital baskı yazıcıyla uyumu sayesinde her yüzeye uygulanabilir bir baskı tekniğidir. Zaman kazandıran , her geçen gün kendini geliştiren ve yenileyen ,teknoloji ile uyumlu, kalitesinden ödün vermeyen bu tekniği en güzel tasarım ve renkleriyle marka bilinirliğiniz artacak hedef kitlenize hemen erişebilmenize yardımcı olacaktır.

    UV DİJİTAL Baskı Alanları ve Çeşitleri?

  UV Dijital baskının en çok tercih edilen ürünü olan baskı türü kullanım alanı bir hayli fazladır. En sık kullanım alanları; cam , pvc malzeme , seramik , fayans, kanvas, metal, tekstil, plaka, ahşap , pleksi, foreks ,ambalaj ve etiketlerde ve daha birçok düz malzeme malzeme yüzeylerinde mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.Alanında uzman ,güvenilir ,hizmetiyle konfor ve kalite sunan firmamızla yapacağınız çalışma sonucu aldığınız ürünler siz değerli müşterilerimize her zaman için uzun bir kullanım olanağı sunar .

   Günümüz en iyi reklam çözümleri rekabet sorunları ile başa çıkmanın en rahat yoludur. Uv dijital baskı sınırlı ürün yerine, şeffaf, opak çıkartma ve alüminyum etiketler kâğıt ve panel gibi etiketleri uygulama çeşitliliğine sahiptir . Her alanda kullanılan bu baskı çeşitleri sayesinde başarıyı yakalamak çok daha kolay olacaktır.

      Hİzmetlerimizde Uygun Fiyatlar

     Uv dijital baskı çözümünü yaptırmak için firmamızdandan alacağınız fiyat teklifleri m² ölçülerine ,seçtiğiniz renk ve desene göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca baskıda kullanılacak boya kalitesi de fiyatlandırmada etkili olacaktır.

İletişim için tıklayınız.

 

+ There are no comments

Add yours