Hakkımızda

Çözüm Tasarım

2016 yılında fotoğrafçılık ve reklamcılık alanındaki tecrübelerini endüstriyel baskı alanında uygulamak amacıyla yola çıkmıştır.

Prensipleri yenilikçilik, çözüm odaklılık ve estetik olan Çözüm Tasarım, bunları görsellik ve tasarımla harmanlayarak, dinamik ekibini ve makine parkurunu gün geçtikçe zenginleştirerek müşterilerinin beklentilerini karşılamak ve bütünsel çözümler üretmek için kendini güncellemektedir. Bu eylemlerle birlikte içinde bulunduğu kulvarın lideri olmak yolunda sağlam ve iz bırakır adımlar atmaya devam etmektedir.

Neden Çözüm Tasarım?

Sektörde eksik olan özgün tasarımı barındıran üretimi bir standart haline getirmek için grafik tasarımla başladığı yolculuğa üç boyutlu tasarımı da ekleyerek bünyesinde bulundurduğu UV baskı, lazer kesim, lazer markalama makineleri ve boyama atölyesiyle bu eksikliği ortadan kaldırmak için faaliyet göstermektedir. Alt sektörlerden aldığı tecrübeyle -özellikle mobilya ve dekorasyon alanında- yenilikçi, müşterilerinin istekleri doğrultusunda tasarım ve üretim gerçekleştirmektedir. Kurulduğu günden itibaren genç ve dinamik yapısıyla sektörde ilk olan işleri yüksek başarıyla bitirmiştir. Bu sürecin sonunda firmaların elde ettiği katma değerli ürünler, firmaların kâr marjını artırarak Çözüm Tasarım’la yürüttükleri iş birliğini güçlendirmiştir. Bu durumla birlikte Çözüm Tasarım, bilinirliğini ve güvenilirliğini sektörde hızla göstermiş, hizmet verdiği firmaların vazgeçilmezi olmuş, müşterilerle iş birliği ve sürdürülebilir ilişki konusunda kendisini kanıtlamıştır.

Vizyon

Çağın ve teknolojinin gereksinimlerine uyum sağlayarak tasarımın uygulandığı her alanda kendini var kılmak ve sektörün ihtiyaçlarına hızlı cevap vermek, kuruluş gününden bu yana dikkat ettiği en önemli hedeflerdir. İnovatif yaklaşımı prensip olarak edinmiş, iş birliği içinde bulunduğu bütün ortaklarının ihtiyaçlarına anında cevap vererek “Kısa Sürede Kaliteli İş” felsefesini sürdürülebilir olarak gerçekleştirmek yolunda emin adımlarla yürümektedir.

Misyon

“Hayatınıza Estetik Katar” sloganını rehber edinmiş mentalitesi ile bu hedefler doğrultusunda estetiği üretiminin ana unsuru haline getirerek, müşterilerinin dekoratif ihtiyaçlarını grafik tasarım, iç mimari, boya sistemleri, baskı ve lazer teknolojileri kullanarak tek bir çatı altında bütünsel hizmet vermektedir. Günden güne artan azim ve istek ile kendi bünyesindeki koordinasyon yeteneğini anbean diri tutarak başarıya ulaşmak konusunda kendisinden emin bir şekilde adım adım ilerlemektedir.

Detaylı bilgi için iletişime geçin. .

Sohbeti Aç
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim.