Galvo Lazer Markalamada Son Teknoloji


Galvo Lazer

Galvo Lazer Markalamada Son Teknoloji

Galvo Lazer
Galvo Lazer

Galvo lazer  markalama işlemlerinizi geniş ebat ve mükemmel kalite ile yapabilirisiniz. Mobilya sektöründe şekilli kumaş , deri, kontrplak gibi malzemelerin kesilmesinde ,tekstil sektöründe l ,aksesuar kesim,transfer folyo, gliter, reflektör, hologram kesiminde, deri ayakkabı sektöründe ,  hediyelik obje imalatında, lazer kesim pleksi ve ahşap objeler, promosyon sektöründe ahşap lazer kesim saat ve obje üretimi, reklam sektöründe pleksi harf kesim ve markalama, vb gibi sayısız sektörde galvo lazer kullanılmaktadır.

 

Galvo lazer markalama lazer ışınıyla malzemelerin etiketlenmesi veya işaretlenmesine  karşılık gelmektedir. Kazıma, koyulaştırma, tavlama, kaldırma ve köpükleme gibi farklı süreçlerle  birbirinden ayrılır. Firmamızın size sağladığı malzeme ve kalite gereksinimine bağlı olarak bu işlemlerin her birinin size büyük avantajları olacaktır.

Markalamada Bütçenize Uygun Fiyatlandırma

      Galvo lazer uygulama fiyatlarını en iyi şkilde tespit edebilmek için bize yaptırmak istediğiniz uygulamayı detayları ile anlatın.   Öncelikle firmamız galvo lazer markalama yapmadan önce siz müşterilerizin istekleri hakkında bilgi alır. Daha sonra sizlere daha kaliteli ,kolay ve hızlı bir hizmet sunmak için gerekli tüm hazırlıkları deneyimli uzman kadrosuyla birlikte yapar. Galvo lazer markalamada  fiyatı belirleyen 3  temel faktör  vardır. Bunların ilki galvo lazerde kullanılan lazer gücü. Lazer gücü  büyük oranda performansı etkiler. İkinci faktör galvo lazerin çalışma alanı.üçüncü bir faktör ise  galvo lazer  markalama kalitesi , dolayısı ile bu performansa etki edecektir. Bu saydığım üç faktör de firmamızda bulunmaktadır.

Markalama  Kullanım Alanları

Galvo markalama üretim esnasında yüksek verimliliğin yanı sıra sizlere  maliyet avantajı da sağlar. Firmamız malzemenin yapısı ve boyutuna bağlı olarak hızı daha çok artırmak için galvo lazer markalamayı kullanmakta. Firmamız galvo lazer markalama ayna cam dekorasyonu, mermer taş ile mimari dekorasyon, kumaş kot üzerine desen kazıma, resim kazıma, ahşap masa sandalye yüzeyine yazı ve logo kazıma, ayakkabı yüzey ve tabanlarına marka ismi kazıma vb kazıma işlemlerini galvo lazer markalama ile yapmaktadır. Galvo lazer markalama pleksi üzerine yazı kazıma, markalama, noktalama amaçlı  da kullanılır. Özellikle son zamanlarda ayna pleksi hediyelik objelerin kesimi, isim yazma vb faaliyetlerde galvo markalama kullanılmaktadır.

 

İletişim için tıklayınız.

 

.

 

 

+ There are no comments

Add yours