Etkileyici Lazer Kesim


Lazer Kesim

Etkileyici Lazer Kesim

Lazer Kesim
Lazer Kesim

       Gelişen teknoloji ile birlikte lazer kesim daha çok tercih edilmeye başlamıştır. Lazer kesim , termal ayırma sürecidir.  Lazer kesim ; Demir, bimetal, alüminyum, paslanmaz ve metal malzemeleri kesmek için tercih edilen  genellikle  endüstriyel üretim için kullanılan aynı zamanda okullar, kobiler ve hobi uzmanları tarafından çokça tercih edilen  bir teknolojidir. Malzemeleri kesmek için kullanılan  lazer, istenilen desen ve boyutta kesilecek olan malzeme G kodunu veya CNC ‘yi takip amacıyla bir hareket kontrol sistemi içermektedir. Odaklanan lazer kesim ışını malzemeye yöneltilir ve daha sonra da eritilir, yanar, buharlaşır ya da  gaz püskürterek atılır. İstenen doğrultuda ve şekilde yüksek kaliteli yüzey kaplamalı bir kenar bırakır.

Kullanım Alanları

   Lazer kesimi profil boru kesimi, reklam, mimari,  görsel iletişim ,  mobilya dekorasyon, fuar standı ,raf imalatında, sanayi , makine , yedek parça vb gibi alanlarda dekoratif bir kesim için çokça tercih edilir. Firmamızı tercih ederek istediğiniz kalitede istediğiniz modelde ve renkte en hızlı şekilde hizmet alabilir kendinizi mutlu edebilirsiniz. Amacımız müşterilerimizin memnuniyeti, iş verimliliği ile deneyimlerinin arttırılması, ekip ruhu ile çalışma, kalite ve performans çalışmalarında devamlılığın artarak sağlanması prensipleri ile çalışmaktır. En şık  en konforlu en başarılı  çalışmalarımızla deneyimli işinde usta ekibimizle lazer kesimde hizmetinizdeyiz.

En Uygun Fİyatlar

    Kadromuzda bulunan deneyimli ekibimizle size en kısa sürede en uygun fiyatlandırmayı yaparak  mümkün olan en kısa sürede malzeme kesim aşamasına geçilir. Tabi fiyatlandırma yaparken müşteriye özel grafikleriyle ve müşteri istekleri doğrultusunda en kaliteli ve en kullanışlı ürünü en kısa zamanda üreterek müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Firmamızın , olabilecek her türlü  ihtiyaçlarında müşterimizle  karşılıklı görüşme ve birlikte çalışmak için hazır olduğumuzu belirtiriz.

Firmamızın size sunduğu avantajlar

      Kusursuz bir kesim kabiliyetine sahip lazer kesim, kalıpsız imalat, malzemede sıfır deforme, kesilen parçada minimum pürüz ve çapak olmaması, firmamızın size sunduğu uygun maliyet  ve çalışma kolaylığı, temassız kesimle birlikte ezilme ve çarpılma olmaması size firmamız tarafından sunulan avantajlardır. Ayrıca diğer işlemlere göre daha az maliyetlidir

 

İletişim için tıklayınız.

 

 

 

+ There are no comments

Add yours